Teslimat ve İade

TESLİMAT

Talepleriniz sipariş sonunda teslimata hazırlanmak üzere işleme alınır. Siparişiniz onaylandıktan sonra en geç 5 (beş) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir. Kargonuzun durumu siparişinizin sonucunda size verilecek kargo takip numarası ile izlenebilir. Sözleşme konusunu oluşturan ürünler SATICI’nın belirleyeceği kargo firması tarafından ALICI’ya teslim edilir. Kargo ücreti ve varsa kargo sigorta ücreti fatura bedeline eklenir. ALICI bu bedelleri ödemeyi de peşinen kabul ve taahhüt eder.

Ödeme işlemi yapıldıktan sonra sözleşme konusu ürünlerin Sürat kargoların teslim etme süresi ortalama 1 gün ila 2 hafta sürmektedir.
SATICI Kargo ve Teslimat sırasında üründe meydana gelebilecek olan zararlardan sorumlu değildir. ALICI kendisine teslim edilen üründe bir hasar gördüğünde kargoyu kabul etmeme hakkına sahiptir. Kargo taşıması nedeniyle üründe oluşabilecek hasarlar veya kullanım kayıpları söz konusu ise, ALICI teslim anında teslim fişini onaylamadan önce kargo firması yetkilisinden hasar tespit tutanağı (zabıt) tutturularak iade edilecek ürün/ürünlere ekleyerek kargo yetkilisine geri teslim etmelidir. Aksi takdirde kargo hasarlarından kaynaklanan hasarlardan veya kullanım kayıplarından sorumluluk ALICI’nın olacaktır ve ürün iade edilemez. SATICI tarafından üründe meydana gelen hatanın kargo ve teslimattan önce meydana gelmiş olmasının tespiti durumunda hasarlı ürün SATICI deposuna ulaştıktan sonra ürünün değiştirilmesi ve tekrar kargoya verilmesi işlemi azami 7 iş günü sürer. Ürünün temin edilememesinden kaynaklanan bir durum söz konusu olduğunda, SATICIALICI’ ya yapmış olduğu ödemeyi, işbu sözleşmede yazan koşullarla iade edecektir.

30 Gün İçinde Koşulsuz İade

Ürünlerimizden herhangi bir sebeple memnun kalmadığınızda koşulsuz iade ve %100 geri ödeme garantisi sunuyoruz. İade sürecini başlatmak için ürün teslimat tarihinden itibaren 30 gün içinde talebinizi 0(850) 480 02 05 Whatsapp Destek hattımıza mesaj göndererek veya

0(850) 480 02 05 numaralı çağrı merkezimize arayarak iletmenizdir. Çağrı merkezi personelimiz size herhangi bir vazgeçirme yöntemi uygulamadan iade talebinizi işleme almaktadır.

Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri:

Haftanın 7 Günü Sabah 09:00’dan Gece 01:00’a kadar 0(850) 480 02 05 Whatsapp Destek hattımıza mesaj göndererek anında hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca hafta içi ve cumartesi günleri 09:00 – 17:00 saatleri arasında 0(850) 480 02 05 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz.

 

İade etmek istediğiniz ürünler için herhangi bir sebep belirtmek zorunda değilsiniz.

30 Gün İçinde Koşulsuz İade Şartları

GetirGötür’den satın aldığınız ürünlerde iade için herhangi bir koşul yoktur, herhangi bir koşul bulunmamasına rağmen müşterilerimizin sık sık sorduğu ve inanmakta zorlandığı bazı durumlar aşağıdaki gibidir.

 

İade ürünüm deponuza ulaştıktan sonra Ön Muayene aşamasından geçemezse ne olacak?

Koşulsuz iade garantimizi kullanarak ürün iade etmek yerine bir karton parçası veya farklı değersiz şeyleri tarafımıza gönderenler bulunmaktadır bu sebeple Ön muayene aşaması sadece kötü niyetli ve sahtecilik işlemlerinin önüne geçmek için yapılmaktadır, göndereceğiniz ürün paramparça bile olsa satın aldığınız ürün ise koşulsuz iade kapsamında iadesi kabul edilir ve para iade süreci başlatılır.

 

Orijinal ambalajını kaybettim / Orijinal ambalajı hasar gördü buna rağmen iade edebilirmiyim?

Orijinal kutusu olmayan veya orijinal kutusu hasarlı olan ürünlerin de koşulsuz olarak iadesi kabul edilmektedir ancak satın aldığınız ürünü kargo ile iade etmek için yeniden paketlemeniz gerekeceği için, orijinal kutusu olmayan bir mobilya ürünün paketlenmesi oldukça zor bir işlemdir, ürünü teslim aldıktan sonra koliye zarar vermemeye özen göstererek açmanızı ve iade konusunda kararınızı verene kadar saklamanızı tavsiye ederiz.

 

Ürünün kurulumunu yaparken bir veya birkaç parçaya zarar verdim / kırdım / çizdim buna rağmen iade edebilirmiyim?

Depomuza teslim edilen hasarlı ürünlerin de iadesi koşulsuz olarak kabul edilmektedir, hasar kontrolü veya hasarın oluşma sebepleri ile ilgilenmiyoruz, sadece gelen ürünün sipariş edilen ürünle aynı olup olmadığına bakıyoruz.

 

Ürünü iade etmek için sökerken bir veya birkaç parçaya zarar verdim / kırdım / çizdim buna rağmen iade edebilirmiyim?

Depomuza teslim edilen hasarlı ürünlerin de iadesi koşulsuz olarak kabul edilmektedir, hasar kontrolü veya hasarın oluşma sebepleri ile ilgilenmiyoruz, sadece gelen ürünün sipariş edilen ürünle aynı olup olmadığına bakıyoruz.

 

Ürünü iade etmek üzere paketledim ve kargoya sağlam teslim ettim ama kargoda hasar oluşursa ne olacak?

Depomuza teslim edilen hasarlı ürünlerin de iadesi koşulsuz olarak kabul edilmektedir, hasar kontrolü veya hasarın oluşma sebepleri ile ilgilenmiyoruz, sadece gelen ürünün sipariş edilen ürünle aynı olup olmadığına bakıyoruz.

 

Ürünü iade etmek üzere kargoya teslim ettim ancak ürün kargoda kaybolur ve Getir Götür’e teslim edilemezse ne olacak?

İade ürününüz kargoda kaybolması durumunda da koşulsuz iadesi kabul edilmektedir ve para iade süreci başlatılmaktadır.

 

SÜRÜCÜ OL