GetirGötür sürücüsü olun

 

KAYIT OL

Kendi işinizin patronu olun

Çalışma saatinizi, bölgesini ve çalışacağınız saati kendiniz belirleyin. Dilerseniz boş zamanlarınızda, dilerseniz tam zamanlı GETİR GÖTÜR  ile ek gelir sağlayabilirsiniz.

Kendi çalışma saatlerinizi ve günlerinizi belirleyin

Getir Götür ile ister gündüz ister gece çalışabilirsiniz. Tatil günlerinizi kendiniz belirleyip, iş programınıza uygun bir takvim geliştirebilirsiniz. Düzenli bir işiniz var ise Getir Götür ile boş saatlerinizde ek kazanç elde edebilirsiniz.

Düzenli gelir elde edin

Getir Götür`ün sürekli artan kullanıcıların sayesinde, belirli kriterleri tamamlamanız şartı ile düzenli bir gelir elde edebilirsiniz. Getir Götür Operasyonunda çalışmak istediğiniz günlerin bilgisini verip, sizlere özel bir iş takvimi iletilebilir.

Adres aramakla vakit kaybetmeyin

Getir Götür Sürücü uygulaması, Google Maps ve Yandex Maps navigasyon uygulamaları ile entegredir. Böylece, Getir Götür Sizlere en uygun güzergahı belirleyip, başlangıç ve bitiş noktalarını uygulama üzerinden gösterir. Bu sayede yolda geçen verimliliğinizi artırmış olursunuz.

Getir Götür İle sürüşe başla

Kayıt olmak çok kolay!

Getir Götür Sürücü
Uygulamasını indirin

Getir Götür Sürücü Uygulamasını Google Play Store ve Apple App Store üzerinden indirin. Kullanıcı bilgileriniz girdikten ve kayıt işlemlerinizi tamamladıktan sonra operasyon temsilcimiz sizinle temasa geçecektir.

Belgelerinizi paylaşın

Getir Götür yasaldır, ve sürücülerin yasal bir zemin altında çalışmasını ister. Bu sebeple, Getir Götür`de sürücü olabilmeniz için tüm evraklarınızın tam ve güncel olması gerekir. Başlıca sorulacak evraklarınız K1 – K2 Belgesi, Ehliyet, Ruhsat, Nüfus cüzdanı fotokopisi, İkametgâh Belgesi,Kan grubu kartı, Adli sicil kaydı, Ruhsat, Araç muayene raporu, Araç kasko ve sigorta belgesi.

Ekibimize katıl

Başvurunuz inceledikten ve tüm evraklarınızın kontrolü sağlandıktan sonra, eğitim süreci için sizin ile paylaşacağımı video ile sürücü şartları ve aplikasyonun kullanımı konusunda detaylı bilgi edineceksiniz. Hemde çıkışta ile işinizi almış olacaksınız.

Getir Götür Sürücü Uygulaması Hakkında

Getir Götür Sürücü uygulaması, sürücülerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır.

Getir Götür Uygulaması ile, çalışma saatlerinizi rahatlıkla belirleyebilirsiniz, rezervasyonları seçebilir ve anlık yolculuklar yapabilirsiniz. Güzergâh bilgileri, alış ve varış noktaları Getir Götür Sürücü uygulaması üzerinden ve anlaşmalı navigasyon uygulamaları üzerinden yürütülüp, veriminizi artırmaktadır. Getir Götür üzerinden yapılan yolculukların ödemesi ise, BDDK onaylı pazaryeri aracı kurumları aracılığı ile yapılmaktadır ve yolculuk ücreti, yolculuk bittikten 5 gün sonra belirttiğiniz hesap numarasına gönderilir.
close-up-female-hand-holding-her-phone-using-navigation-syste

    SÜRÜCÜ OL